Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várod már az új tanévet? : D

Várod már az új tanévet? : D

Figyelt kérdés

Ha igen akkor tervezed azt is, hogy másképp fogsz csinálni dolgokat? Például, hogy jobban fogsz tanulni vagy nyitottabb leszel az emberekre és új barátokat szerzel?:D

Azt is írjátok le, hogy hanyadikba mentek.

Köszi a válaszokat.


2010. aug. 11. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
közöd? --'
2010. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem várom. Nem fogok semmit másképp csinálni nincs értelme.


14. -be megyek :)

2010. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyetem 4. év. várom már, mert nem olyan stresszes, mint a középsuli volt. de a vizsgaidőszak elég kemény lesz, azt kihagynám....
2010. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
2 éves OKJ-t kezdek, mert nem vettek fel egyetemre. Közömbös vagyok iránta. Lesznek új ismerőseim, és 2 osztálytársam is ebben az osztályban lesz, de nem a saját akaratomból csinálom, hanem mert kellenek a pluszpontok. Így morálisan nem vagyok annyira rápörögve, annak ellenére, hogy egy szakmán belül van, mint amit középsuliban tanultam, és amire egyetemen jelentkeztem.
2010. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is 2 éves OKJ-t kezdek, mert lecsúsztam 2 ponttal :( nah mindegy. Kell a plusz pont :) És igen, megtanultam, hogy nem szabad túl közel engednem magamhoz az embereket, mert hátbatámadnak. Nyitott leszek kapcsolatot teremteni, mert szeretek ismerkedni, de azért egy távot megfogok tartani velük.
2010. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11edikbe és várom :D
2010. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
várom. új egyetem. rególyaság...
2010. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
most leszek elsős egyetemen:P
2010. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és nem várom:D
2010. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most leszek 12-es, de mivel 5osztályos, így utolsó előtti évem lesz gimiben. Úgy tervezem hogy ráhajtok a tunulásra mivel ez az év már számítani fog, idáig 3,8-as átlagom volt, úgy hogy semmit az égvilágon nem tanultam itthon, de most szeptembertől már elkezdek tanulni.
2010. aug. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!