Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű biológia felkészí...

Silverstrix kérdése:

Emelt szintű biológia felkészítés online?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van-e esetleg néhányótoknak jó tapasztalata online emelt biológia felkészítőkkel amit ajánlanátok másoknak?

Előre is köszönöm a válaszotokat.



2020. dec. 1. 09:15
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én az Elit oktatás-érettségi felkészítőjére járok emelt bioszra és tudom ajánlani. A Semmelweis felkészítőjére szerettem volna jelentkezni alapból de az már elindult szeptember környékén ha jól emlékszem és nagyon drága is. Így találtam meg az Elit oktatást és nem bántam meg, egy nagyon aranyos fiatal csajszi tartja. Most ebben a helyzetben online folyik az oktatás , de eddig be is lehetett ülni az órákra. Szoktunk játszani biológiai kérdésekkel is és érthető az anyag(igaz rengeteg). Már októberben elkezdtük viszont van egy facebook csoportunk ahova a mai napig tesznek be embereket úgyhogy szerintem még lehet jelentkezni, az adások fel vannak töltve és visszanézhetők. Minden szombaton van 10-13 óráig és azt hiszem 40ezer forint de lehet kérni havi részletfizetést is. Én úgy vagyok. Na most jól bepromóztam őket:D keress rá neten, szerintem szuper!:)

2020. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!