Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem keresztfélév...

Debreceni Egyetem keresztféléves mesterképzésre jelentkezett innen valaki?

Figyelt kérdés

Olvastátok, hogy nem lesz személyes felvételi elbeszélgetés hanem helyette beadandó dolgozatot kell készíteni?

10 oldal kell de azt sem tudom hogy kezdjek hozzá hogy ne legyen plágium. Tippeket tudnátok adni?


2020. dec. 11. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen témában kellene a beadandót írni? Magadról egy 10 oldalas bemutatkozást?
2021. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem magamról kellett, hanem a szakoknál megadott témakörökből (5db)lehetett választani. Már megcsináltam és beadtam, csak az eleje nehezen indult. Aztán ihletet kaptam. 😅
2021. jan. 6. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nálunk volt felvételi elbeszélgetés mester szakon decemberben, igaz, online, de volt.
2021. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nézd meg a honlapjukon, hogy a GTK-n nem kellett.
2021. jan. 25. 11:13
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt is van! Nem én találtam ki.

2021. jan. 25. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy te találtad ki, azt írtam, érdekes.
2021. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz, bocsi. Most így volt, csak ezt akartam vele mondani.
2021. jan. 25. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a MÉK-en megtartották, én örültem neki. Annak meg pláne, hogy személyesen lehetett államvizsgázni. Szinte az utolsó pillanatig kétséges volt.
2021. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!