Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy a tavaszi félévben az egyetemek visszaállnak az "offline" oktatásra?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
56 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hetekkel ezelőtt kiküldték az üzenetet, hogy online fogunk kezdeni, de úgy készüljünk, hogy minél hamarabb vissza akarnak térni a személyes oktatásra.
2020. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nem mondtak semmit de várhatóan ha nem is végig de az elején még biztosan online lesz.
2020. dec. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon sok mindentől függ.

Az is lehet, hogy a vakcinákat bevonják, mert kiderül, hogy többet ártanak, mint használnak, akkor meg megint világvége hangulat lesz.

2020. dec. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos gyanítom, hogy a helyzet 2021 első felében ugyanilyen rossz marad. :(
2020. dec. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én és egy kollégám nem is járunk be dolgozni (mindenki más igen), mert hallgatók hiányában az épületnek azon részében nincs víz, ahol az irodánk van.
2020. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket. Két éve végeztem a mesterszakommal, és most szeretnék felvételizni doktori képzésre, de így, hogy minden zárva, és nem is vagyok egyetemista, szinte lehetetlen kutatni. Ezért várnám, hogy hátha legalább tavasztól helyreállna a rend, de külsősként nagyon nehéz megítélni, hogy alakulhatnak majd a dolgok. Még egyszer köszönöm nektek a válaszokat!
2020. dec. 13. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Soha többé nem állítják vissza a dolgokat a rendes kerékvágásba.
2020. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
7-es Hát az biztos hogy nem lesz most már úgy minden ahogy eddig volt. Remélem minél előbb jobb lesz a helyzet bár ahogy alakulnak most a dolgok én kétlem hogy rövid időn belül történne valami jó.
2020. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom hogy jövő évben még marad számos megszorítás. Én már PhD hallgató vagyok, sajnos nem túl rózsás a helyzet itt sem, nincs kit vizsgálni, mert egyetemisták nincsenek. Máshogy meg elég nehéz embereket bevonni.
2020. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk az ELTE-BTK-n jelenleg online tanrend szerint vannak meghirdetve a következő félévre a tárgyak, azonban én esélyesnek tartom, hogy a szemeszter végére már jelenléti oktatásban is részt lehet majd venni.
2020. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!