Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudom aktiválni a...

Miért nem tudom aktiválni a félévem Neptunban?

Figyelt kérdés

Már sokadik félévem lesz, eddig sose volt bajom. Most ezt írja ki:

"Addig nem adhat le újabb kérvényt, amíg másik kérvényének kitöltése folyamatban van!"

Pedig nincs folyamatban másik kérvény kitöltése. Plusz már lehet aktiválni, többen tárgyat is vettek fel (előzetes tárgyfelvétel).

Nyilván még nagyon messze van a tavaszi félév, de most valamiért kipróbáltam ezt és meglepett, hogy nem engedett. Mi lehet a dolog mögött?



2020. dec. 14. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a végleges tárgyfelvételi időszakban lehet aktiválni a félévet, az előzetesben nem kell.
2020. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk kell. Legalábbis anélkül tárgyat nem tudok felvenni, azt pedig ilyenkor kell. De ezt egyeteme, sőt kara válogatja.
2020. dec. 14. 00:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!