Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdeklődni azoktol akik 2019-...

Érdeklődni azoktol akik 2019- ben vagy most 2020-ban lettek érettsegit infloblokk vagy vizsgaház iskolán keresztűl? Mi a tapaszatalatotok és véleményetek? Lett érettségi bizonyitvány a kezetekben? Nem tul jokat olvastam.

Figyelt kérdés
Fontos.

2020. dec. 15. 14:55
 1/5 anonim válasza:
Szia láttam nem érkezett válasz, érdekelne viszont hogy te elkezted e ott, én is szeretnék jelentkezni de túl húzós az ára és nem tudom hogy valós dolog e, meg lehet e ott szerezni az érettségit??
2021. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csaló banda nem szabad velük foglalkozni enegem is megkárosítottak
2021. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hani25 válasza:
Mindenkinek mondom NE iratkozzatok be oda,csalás az egész!! Amint kérdései akadnak az embernek eltűnnek, csak a pénzed utalod egy Mellar Renáta nevű személynek akiről azt sem tudod kicsoda! Ne dőljetek be nekik, hihetetlen hogy én sajnos bedőltem. Inkább menjetek rendes leinformálható iskolába, ez a vizsgaház csalás! Se irodájuk, se telefonok nincsen, amit később megadnak az nem elérhető. Sok szerencsét mindenkinek.
2021. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Én voltam a kérdező. Elvégeztem az àltalam írt iskolát. Ami mint kiderült nem is akreditalt iskola. 850 ezrem bànta mert gyorsitottal tettem le 550 iskola díj plusz gyorsítás 300 ezer. Kaptam cserébe egy használhatatlan A4 papírt. Se pénzem se èrettsègim. Dr mellàr Renáta pedig eltűnt. Sok embert megkàrositva.
2022. márc. 21. 12:20
 5/5 hani25 válasza:
Sziasztok! Olvastam másik topikban hogy Mellár Renáta és tarsainal hazkutatást tartottak,mindent elfoglaltak, sok feljelentés érkezett a rendőrségre ellenük, remélem kapnak példás büntetést. Igaz ez már a pénzünket nem hozza vissza,de már ez is valami. Én azóta egy rendes iskolában csinálom az érettségit.
2022. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!