Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha járványügyi helyzetben...

Ha járványügyi helyzetben csak két hét -10 napra látnak előre, hogyan jelentheti ki hogy jan 11-én indul a jelenléti oktatás?

Figyelt kérdés

Maruzsa: A téli szünet végén ismét tesztelik a tanárokat, a középiskolásoknak január 11-én kezdődik a normál oktatás


[link]



Maga a Csúti mondotta a szájával járványügyi kérdésekben max 2 hét, de inkább 10 napra látunk előre.


Ezek után azt kijelenteni hogy jan 11-én indul a jelenléti oktatás-hááááát? Mi alapján? A jelen számok alapján? De a jelen számok alapján trendet rajzolni max 14 napra érdemes, tovább nem, mert annyi minden változhat....

AZ ünnepek és a jövés menés is odateszi a magáét majd.


Mondjuk Maruzsa azt is kijelentette hogy iskolazárra semmi szükség mert majd az őszi szünet kifújja a vírust... és aztán bezártak az iskolák. Taps Maruzsa. Nagyon nem szólalnék meg a helyedben többet.


2020. dec. 16. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem mondta, hogy biztosan így lesz.
2020. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"a középiskolásoknak január 11-én kezdődik a normál oktatás"


de mondta. nincs lehet meg ha meg talán. Ténykijelentés történt. Ami súlyos hiba volt (megint ) mert és ha nem úgy lesz?

2020. dec. 16. 13:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Még a HVG szerint sem ezt mondta:

"Maruzsa közölte, jelen állás szerint a téli szünet után normál menetben indul a tanítás az általános iskolákban, a középiskolások pedig január 11-én térhetnek vissza személyesen is."



A címnél tovább is lehet olvasni. Ami csak a HVG-t minősíti. Meg egyes olvasókat. :)

2020. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyengébbek kedvéért a lényeg: "jelen állás szerint ..."
2020. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én nem vagyok "gyenge" de ezt magyarázd már el azon ISKOLAIGAZGATÓNAK pl aki olvasta a hírt és már küldte is szét a hírlevelet enaplóban mindenkinek hogy jan 11-től jelenléti!!


Iskolaigazgató nem egy takony tizenéves...

gyengébbek kedvéért, mi?

2020. dec. 16. 13:57
 6/15 A kérdező kommentje:

Én Maruzsa helyében azt mondanám hogy emberek, még a II. félévben valamikor csak be lehet menni az iskolába... ennyi. és ez még be is jönne. mert jún 15-ig valamikor csak vége lesz...

na de ez a dátumosdi veszélyes mert és ha nem úgy lesz? (és nem úgy lesz!)

2020. dec. 16. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az az iskolaigazgató, aki egy újsághír alapján intézkedik, AZONNAL mondjon le, mert totálisan alkalmatlan a feladatára.

Amellett még szöveget értelmezni sem tud. Biztosan matektanár...

2020. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

", AZONNAL mondjon le, mert totálisan alkalmatlan a feladatára."


valószínű lemond... és hogy alkalmas-e? hát pártalapon kinevezett "jóelvtárs" nyilván maximálisan alkalmas... ha már pályázat nélkül bekerült... te is így látod-igaz-e?

2020. dec. 16. 14:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen.
2020. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

na látod. én is így gondolom.

szerinted mikor mond le? ha meghalt.

2020. dec. 16. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!