Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaszi félévre esélytelen...

Tavaszi félévre esélytelen átjelentkezni Debrecenbe?

Figyelt kérdés

Másodéves vagyok egy vidéki egyetemen, úgy tűnik, hogy az egyik tantárgyam idén sem lesz meg és már csak kettő vizsgaalkalmam maradt. Ha azok sem sikerülnek, akkor kirúgnak. Ezt szeretném elkerülni, de úgy tudom csak őszi félévre lehet átjelentkezni másik egyetemre. Gazdasági szakra járok és önköltséges vagyok.

Szerintetek ősszel van esély rá, hogy átvesznek? Az átlagom mindig 4,00 körül van.



2020. dec. 17. 20:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Upsz, utolsó kulcsszót átírta, #DE-GTK -t akartam.
2020. dec. 17. 20:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, csak februárban kezdődik a félév, úgyhogy szerintem lehetséges. Mert ha pl beadnak valami kérelmet, akkor azt összeülnek elbírálják. Szerintem.
2020. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!