Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Buktatnak az államvizsgán?

Buktatnak az államvizsgán?

Figyelt kérdés
Készülök a tételekre , de kivancsi vagyok mennyire buktatnak allamvizsgan, hallottam olyat is hogy ha olyan egy kettessel atengednek! varom a valaszokat!

2020. dec. 18. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Persze, hogy átengednek kettes ha olyan. Ha megütöd a 30%-ot. Az alatt nem fognak.
2020. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan tanultál eddig és a szakdolgozatot is magad írtad akkor semmi félnivalód nincs. Nálunk még a legszőrös szívűbb tanár is kezesbárány volt.

Amikor én feleltem akkor az egyik srác az egyik tárgyból semmit nem tudott. Vele huzattak pót tételt, abból már tudott annyit, hogy jó kérdésekkel segítsék és át is engedték.

A külsös emberke viszont a szakdolgozatoknál elég komoly kérdéseket tett fel, de ha valakinek volt egy kis tudása a témában, akkor simán el lehetett hárítani mondjuk az "erre nem tért ki a kutatásom" szöveggel.

Egy valakinek konkrétan le is szarozta, de a végén arra is 3-mast kapott.

Egyébiránt volt olyan, hogy valaki 1 tárgyra 2-est kapott, de össz egészsszében mindenkinek összehoztak egy hármast. Kb a 30ból 5-10 3mas lett, 5-10 ötös, a maradék négyes.

De a felelés része elég könnyű volt, ugyan úgy mint az érettséginél is, nagy a felhajtás, de nem veszik szigorúan.

2020. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2020. dec. 18. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

"Vele huzattak pót tételt"


Ott kezdődik a probléma, hogy államvizsga nincs pót tétel.


Ha nem tudsz semmit se mondani megbuktál. Ennyi. Ha valamit elnyögsz. Pár mondatot, akkor megvan a 2-es.

2020. dec. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
#4: Államvizsgán lehet nincs, de záróvizsgán van. Én most fogok záróvizsgázni, nálunk van pót tétel. Ez 100%, kérdeztem több oktatót is, mindegyik említette hogy van lehetőség új tételt húzni, viszont akkor a legjobb érdemjegy is legfeljebb 2-es lesz.
2020. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Bocsánat BSc záró vizsga.

OE-AMK 2019/20/1. Félév.

Volt pót tételre lehetőség, ilyenkor újra kezdődött a tétel kidolgozására kapott idő, és utánna újra felkeltették. (Igen olyankor max 2es vagy 3mas lehet.)

2020. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ninca olyan, h kettes vagy hármas lehet. :D pontot kapsz, amit a végen átlagoknal a szakdolgozazi pontokkal is. Ezért nincs újra húzás. Amiről Te beszélsz az au érettségi
2020. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

#7: Nálunk 1-től 5-ig értékelik a szakdolgozatot és a vizsga eredményeket is. Nevezhetjük ezt pontnak, mondhatjuk rá hogy ez nem érdemjegy, de mivel ugyan az a maximum és minimum értéke mint a jegyeknek, ezért gyakorlatilag ez is érdemjegy.

[link]

2020. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszt! Zarovizsgan buktatnak? Vagy ha az ember megszolal atmegy egy 2sel? Vagy szivatnak? Vagy nem? Koszi szepen a valaszokat!
2020. dec. 20. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakonként, egyetemenként változik, de igen, sajnos előfordul.
2020. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!