Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hozzám illő gimnáziumot...

Egy hozzám illő gimnáziumot keresek.Ajálnátok párat?

Figyelt kérdés
8.-os lány vagyok,és nem tudom,hogy milyen iskolába illenék.Budapesten lakok.Gimnáziumba szeretnék járni,de a tanárok nem javasolják,mert vietnámi az anyanyelvem.Jeles tanuló vagyok,az angol nyelv és a matematika érdekel.Aki tud,kérem,hogy segítsen.

2020. dec. 19. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Babits Mihály Gimnázium újpesten esetleg?
2020. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha most az általános iskolában is magyarul tanulod a tantárgyakat, és jeles tanuló vagy, akkor nem hinném, hogy gondod lenne egy magyar gimnáziummal.

Néhány budapesti gimnázium, ahol emelt szinten lehet matekot tanulni, és az első idegen nyelv az angol.

emelt szintű matematika, angol nyelvi előkészítő évfolyammal: Teleki Blanka Gimnázium

angol két tanítási nyelvű képzés, nyelvi előkészítő évfolyammal, középhaladó szintről + matematika orientáció: Xántus János Gimnázium

emelt szintű matek - emelt angol: Szent László Gimnázium, Eötvös József Gimnázium, Városmajori Gimnázium

emelt szintű matek - angol: Szent István Gimnázium, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Jedlik Ányos Gimnázium, Móricz Zsigmond Gimnázium

2020. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

A kettes leírt mindent

Annyit mondanék, hogy szerintem a Xántust kerüld el


Én magam berzsenyis vagyok... Élvezem, de hát, nem ajánlanám ^^"

2020. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Ha beírod hogy felvizsga.eu akkor kihoz rengeteg középiskolát, és még ki is tudod számítani az oldalon lévő kalkulátorral,hogy mennyit kéne írnod az irasbelin hogy bekerülj.

Sok sikert a felvételhez.

2020. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!