Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EFEB Felnőttképzés szerződés?

EFEB Felnőttképzés szerződés?

Figyelt kérdés
E-learning tanfolyamra való jelentkezés után, megkaptuk a szerződést, ahol a fizetési tervezetet részletfizetéssel tüntették fel, holott én egyösszegű fizetést jelöltem be a jelentkezés során. Jelenleg 10% akció is hozzájárul a jelentkezéshez, ám a szerződésben a tanfolyam végleges ára is sokkal drágább mint ami az oldalon fel van tüntetve? Ilyenkor mi a teendő? Aláírjuk-e a szerződést és valamikor kapunk róla tájékoztatást, hogy mi nem részletben fizetünk? Vagy valami hiba van a rendszerben?

2020. dec. 23. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Értesíteni kell õket minél hamarabb, és kérdezd meg miért lett drágább. Ne írjátok alá semmiképp. Próbálkoznak
2020. dec. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennyire nem megbízható ez a cég?


Engem is érdekel ez a tanfolyam de online nem tudom merjem-e mert nincs semmi tapasztalatom logisztika területen...

2020. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(online alatt az e-learninget értem)
2020. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy az akciós összeget kell elutalni a jelentkezést követő 8 napban. A rendszer azt fogja írni hogy tartozok még a sulinak a rendes ár fennmaradó összegével de ezt az üzenetet figyelmen kívül kell hagyni, mert az akciós időszak lejárta után a rendszer látni fogja hogy az akciós időszakban jelentkeztél és el fogja fogadni a befizetett összeget és a tartozást törlik. Elvileg.

Az anyagot a fizetés után meg is kaptam. Érdekesnek tűnik már most.

Én a jelenlegi helyzet miatt nem akartam jelenléti tanfolyamra jelentkezni, mert kitudja mikor vezetnek be megint távoktatást. Csiki-csuki helyzet. Egyetemet is lassan 1 éve távba csináljuk így nem gondolom hogy sokkal másabb lenne ez így. Van olyan egyetemi órám ahol nem tart az oktató órát csak felteszi az anyagot, félév végén vizsga. Ez is valami hasonló.

Szerintem érdemes megpróbálni.

2020. dec. 24. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm.


Szóval jó az anyag? Használható önálló tanulásra?

2020. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tudom, mi nem volt jó. Én is bejelöltem az egyösszegűt, bepipáltam, de nem érzékelte, az volt a baj, felhívtam őket; és akkor mondták, hogy FELUGRÓ ABLAKOKAT engedélyezni kell, és akkor fogadja el a pipát, mert ez másnak is volt már probléma. De és egyébként nekem Opera böngészőben sikerült így megcsinálnom. Tehát engedélyezni kell a felugró ablakokat. Mert különben többet ír ki. Mindent, ami ott van a böngésződben, abban a sávban, ott engedélyezni kell. És akkor kiállít egy újat.
2020. dec. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen szerintem ha képes vagy az önálló tanulásra, akkor elvégezhető a tanfolyam. Videós tanagyagok és magyarázatok is vannak, ami szerintem nagyon nagy segítség, kiindulva abból hogy nekem az egyetemen ilyen nem volt. Maximum PPT-t tettek fel, vagy PDF, ill. WORD dokumentumokat. Egyetlen egy modultól ijedtem meg egy kicsit, ami teljesen angol. Megnyitottam és egyenlőre egy angol párbeszéd van benne. Nem akartam jobban beleugrani, majd ha ahhoz a részhez érek. Nem akarom előre paráztatni magam.


Az utolsó válaszadónak: Nekem nem rémlik semmilyen felugró ablak, mindenesetre, ha nem törölnék a tartozást, akkor képernyőfotókkal bizonyítani tudom az iskola felé, hogy én a kedvezményes időszakban jelentkeztem, ill. írtam alá a szerződést. Abba meg nem nagyon tudnak belekötni. (Tapasztalat, egy másik tanfolyamnál is volt hasonló helyzet.)

2021. jan. 3. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem felugró ablak volt; maga a regisztrációs űrlap; ahol pl be lehet pipálni a fizetési módnál, hogy egyösszegű kedvezmény; de tehát ehhez kellett nekem engedélyezni a felugró ablakokat; hogy az adatlapon azt az 'egyösszegű' pipát elfogadja. És akkor tehát újra regisztráltam azzal, és mindig a legutolsót fogadja el; az az aktuális, az az érvényes. (De nemtom ezt lehet-e a végtelenségig; de tehát én 3X egymás után regisztráltam, mire kiderült, mi nem jó; és beszéltem is az ügyfélszolgálattal, vagy valakivel telón; és akkor azt mondta,hogy mindig az utolsó regisztráció/jelentkezés van figyelembe véve, hogy tehát az az érvényes.) Szóval tehát nekem így működött, hogy engedélyeztem a felugró ablakokat, meg másik böngészőbe mentem; és akkor úgy már jó volt.
2021. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem regisztrációkor engedte az egyösszegű kedvezményt. Vagyis nekem nem bepipálni kellett, mert E-learning-re jelentkeztem, hanem egy legördülő ablakból kellett kiválasztanom az egyösszegű kedvezményt. De mondom, a regisztrálás után kaptam egy emailt, hogyan kell eljárni egyösszegű kedvezmény esetén. (Elutalni a kedvezményes összeget, és majd a fennmaradó tartozást, tudva hogy a kedvezményes időszakban jelentkeztem elengedik) :)
2021. jan. 4. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
:) :)
2021. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!