Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE GTI hallgatók! Még...

ELTE GTI hallgatók! Még mindig úgy van, hogy nincs konkrét egységes órarend hanem mindig változik hogy mikor milyen óráitok vannak? Lehet így bármilyen részmunkaidős állást vállalni? (Marketing és kereskedelem alapszak érdekel igazán)

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm adott erről valamilyen félinformációt és itt az oldalon is olvastam ilyesmit.

2020. dec. 23. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én nem odajárok, de ez nem csak a GTI-n, sőt nem is csak az ELTE-n, de a legtöbb (ha nem az összes) egyetemen így van. Te állítod össze magadnak az órarendet, minden félévben a tanterv alapján. Abban meg vannak adva, hogy az adott félévben milyen tantárgyakat kell felvenni, és azon belül te osztod be, hogy mikor és melyik tanárnál (már ahol választható az időpont - ez általában gyakorlatoknál/laboroknál/szemináriumoknál van így. Ha jól tudod beosztani az óráidat, akkor akár a csütörtök pénteked teljesen is szabad lehet (nem tudom, hogy ahova szeretnél menni, ott lehetséges-e így besoztani, de nálunk pl. igen), akkor máris tudsz 3-4 napot diákmelózni. Egyébként igen, órarendfüggő a dolog.
2020. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idén indult évfolyamnak a hétfői nap teljesen szabad volt. (Felsőbbéveseknek a péntek.) Maga az órarend nem változott. Egy Excel-táblában lehetett követni mikor melyik óra van. Az előző évek alapján én arra számítottam, hogy sokat változik majd a félév során az Excel-tábla, de szerintem kb. kettő-három változás volt csak.
2020. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7%
Ha mindenből szerzel megajánlott jegyet a szorgalmi időszakban, akkor december második hetétől a tavaszi félévig (február első hete) teljesen szabad vagy.
2020. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!