Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EFEB online oktatás menete...

EFEB online oktatás menete hogyan működik?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam és fizettem az első havi összeget ki. Van egy saját oldalam/fiók, de a tanulás menete hogyan fog zajlani? Oké látok tananyagok fület viszont hogy jön a modulzáró, meg a legvégén meg vizsga? Milyen menete van ennek?
2020. dec. 29. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját tempódban lehet csinálni. Egyébként azt már nem tudom, hogy a modulzárókat lehet-e más sorrendben csinálni, mint ahogy ott vannak; de szerintem talán igen. Ha végigolvastál egy tananyagrészt; akkor kipipálod, és kattintasz tovább a nyílra, hogy lapozzon a következő oldalra; utána, ha azt is átolvastad; akkor kattintasz tovább a következőre. És akkor szerintem érdemes belőle vázlatot is csinálni, de mondjuk úgy, hogy folyamatosan, ahogy olvasod; írjál szerintem papírra jegyzetet kézzel; nekem pl abból a legkényelmesebb tanulni, és akkor ha már úgy érzed; hogy megtanultad az első fejezetcím alá tartozó dolgokat; akkor mész az azonos nevű modulzáróra. És akkor ott asszem 60%-ot kell teljesíteni, ez a minimum, hogyha jobbat csinálsz, akkor az meg tök jó; de tehát érdemes jól megtanulni. Amúgy tehát nem kell mindig egy modulcímen belül mindig kikattintatni a modulról, és rámenni a következő kiscímre, hanem van ott nyíl a megnyitott leckén belül, és azzal végig tudod kattogni. És akkor pl csinálhatod úgy is, hogy pl egy 40 napos tanfolyamot te megcsinálsz 25 nap alatt; ha az a tempód; csak annyi a lényeg, hogy ha pl 40 napos a tanfolyam, akkor abból ne csússz ki, tehát mindenképpen, ha mondjuk 3 hónapra van meghirdetve egy adott tanfolyam, akkor azt 3 hónap alatt teljesíteni kell az összes modulzárót. Vannak egyébként segédvideók, amiket megnézhetsz; hogy mit hol találsz, azokat is megnézheted akár. Tehát ha bejelentkezel, akkor fogad téged valahol egy videó, ami bemutatja az oldal használatát. Meg még valahol asszem biztos az is le van írva, lehet,hogy a szerződésben; hogy hányszor lehet egy modullal próbálkozni. Lehet, hogy csak annyi van, hogy férj bele az időkorlátba; ezt már nem tudom; régen olvastam ezeket. De szóval , ha felkészülsz jól a tananyagokból, akkor azzal nem lesz gond. Ja és egyébként, ha valamivel újrapróbálkoznál , szerintem el tudod indítani egyedül is újra; de ha nem , akkor hívd föl a kapcsolattartóidat, tanáraidat; és akkor valaki majd segít. Asszem, ha valamit nem értesz a rendszeren belül, az ügyfélszolgálatot hívd, ha meg a tananyagban kéne segítség, akkor a tanárokat. Én már végeztem náluk egy képzést; szerintem jó volt. Ja és tehát tényleg nézd meg a segédvideókat, valahol van egy olyan menüpont is az e-learning -felületen; és akkor ott is megmutatja, hogy mi hol van.
2021. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!