Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyengébb matekosként el lehet...

Gyengébb matekosként el lehet végezni egy gazdasági szakot?

Figyelt kérdés
(Levelezőn szeretném, második diplomának. Leginkább a gazdmen érdekel.)

2021. jan. 1. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag rosszul megy a matek nekem, matek érettségim is éppen csak hármas lett pár éve, de lassan végzek gazdálkodás és menedzsment BA-n.


De én rengeteget gyakorlok, hogy átmenjek azon a pár matekos szóró tárgyon (nálunk gazdaságmatematika, mikroökonómia). Napi 2-3 órát rászánok. Mondjuk én "csak" 25 órát dolgozom mellette, mert ez nappali képzés.


Gyakorolnod, matek tanárt fogadnod mindeképpen kellene majd. Én a mateking-et használom (online oktató oldal).

2021. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És melyik egyetemre jársz? Nekem 40 órás, komoly munkahelyem van, így sajnos kevesebb a szabadidőm.
2021. jan. 1. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!