Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye szerintetek,...

Mennyi az esélye szerintetek, hogy felvesznek a Pécsi Nagy Lajos gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Szóval: 4.6-4.7 az átlagom, a felvételitől eléggé félek...átlagosan 25-30 pontos a Matek és 35-40 pontos a magyar, (amiket gyakoroltam eddig.) Volt, hogy a Matek 17, a magyar pedig 33 pontos lett, tehát meglett az 50 pont. Szerintetek, ha hasonlóan sikerül élőben is a felvételi, és 4.7 az átlagom, és a szóbeli jól sikerül, fel fognak venni? Nagyon nagyon izgulok, mivel kb. December elején kezdtem igazán a tanulást. Tapasztalatokat és kommenteket előre is nagyon köszönöm.
2021. jan. 2. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én oda jártam. Az 50 pont az nagyon kevés, főleg hogy 100 pont a max.

Nekem 41 lett a matek, és 47 a magyar még jó 12 évvel ezelőtt.

Egy 35-35 pontot próbálj megcélozni. Akkor már nem érhet meglepetés.

Oldj meg minél többet az előző évek feladatsoraiból, ha valamit nem értesz nézz utána, fejleszd kicsit még a tudásod. Menni fog az :)

2021. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul emlékszem és 40 pont a max?

Mert akkor magyarból jól vagy. A matekot próbáld erőltetni. Ha egy 25 pontot sikerülne hoznod, és a magyarod is jó lesz, felfognak venni :)

2021. jan. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

50 pont a max. mind a kettőnél.

Összesen 100.

2021. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!