Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Január 11-én ki fognak nyitni...

Január 11-én ki fognak nyitni az iskolák ? Lehet már tudni valamit ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 16:43
 1/6 PSPETI ***** válasza:
60%
Olyan nehéz utánanézni? A kormány jelenlegi álláspontja az, hogy január 11.-én kinyit az iskola, de hivatalos döntés még nincs, majd valamikor a jövő hét folyamán lesz.
2021. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már utánanéztem, de gondoltam van itt olyan aki többet tud mint én mert van valami kapcsolata.
2021. jan. 3. 16:49
 3/6 PSPETI ***** válasza:
16%
Messziről jött ember azt mond amit akar. Az interneten a hivatalos forrásokon kívül nem szabad hinni SENKINEK SEM, tanuld meg egy életre!
2021. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze mondhat azt amit akar,de mi baj lesz belőle semmi vagy elhiszem vagy nem. Szerintem ez nem egy olyan kérdés ami akkora port kavarna ha valaki hazudna benne.
2021. jan. 3. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van forrásom, de ő se mondhat semmit, mivel megtiltották neki. Azthiszed akinek van forrása beszélhet bármiről is? Nagyon sok embernek van, ennyi erővel már ki lenne szivárogva minden. Én se tudok semmit hiába van egy ismerősöm aki ismer valami operatív törzsi tisztet..
2021. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Majd pénteken.
2021. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!