Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki örül annak, hogy egy hét...

Ki örül annak, hogy egy hét múlva visszamehet az iskolába? Ki hiszi el, hogy egy hét múlva visszamehet az iskolába?

Figyelt kérdés
Én nem

2021. jan. 4. 18:12
1 2 3
 1/23 PSPETI ***** válasza:
17%
Majd holnap, holnapután, vagy legkésőbb csütörtökön kiderül, d én úgy gondolom, hogy lesz iskola. Szerintem mindenki örülne, kivéve a kis antiszoc görcsöket.
2021. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
nem lesz itt semmi feb eleje közepéig...
2021. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
feb eleje közepe? inkább március eleje közepe. ja de szerencsére az emberek nem hülyék és a többség nem akarja beoltatni magát, akkor lehet hogy csak szeptember...
2021. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
óóó bár úgy lenne.... karton pezsgőt bontanék és fürdenék benne.... de nem lesz úgy
2021. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
PSPeti, jelen esetben te vagy az 'antiszoc görcs' mert egész nap ezen az oldalon lógsz. te az antiszociáltságról ne hablatyolj. Másrészt valakinek azért jobb, mert nem kell a büdös buszon rossz esetben órákat a dugóban állni, nem este 7-re ér haza, és nem kell reggel 5-kor kelni. Ha te így élnéd az életedet, szerintem felakasztanád magadat ha vissza kéne menni, nemhogy még az iskolák kinyitása mellett álj.
2021. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 PSPETI ***** válasza:
6%
Csaxólok, hogy ha van iskola, akkor napi 3 órát ülök a buszon, de ez nem ár a normális életért.
2021. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Pénteken lesz a kormányinfó.
2021. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
De ha a normális életet egyszerűbben is el lehet érni (jelen esetben online oktatás) akkor te miért szeretnéd a bonyolultabb utat választani? (3 órát buszozni) Nem egyszerűbb? nem kényelmesebb? Egy ami rossz, nem láthatod a barátaidat, ismerőseidet iskolában. Ez az egy igaz.
2021. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%

A védelmi intézkedéseknek és a lakosság együttműködésének köszönhetően sikerült lassítani a járvány terjedését. Erre az eredményre vigyáznunk kell! A védelmi intézkedések továbbra is érvényben vannak. Kérjük továbbra is türelmüket és együttműködésüket! Köszönjük.


Ez most jelent meg.

2021. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 PSPETI ***** válasza:
74%
Ebből nem következik, hogy január 11. után is érvényben lesznek.
2021. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!