Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a vitt pontszámom mindössze...

Ha a vitt pontszámom mindössze 42 pont van egyáltálán bármi esélyem a Hunfalvyba?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és most fogok felvételizni, ez az iskola a legszimpatikusabb viszont mint említettem a hozott pontom csak ennyi lesz, az írásbelit még nem írtam meg itthon 60-75 pont között szokott sikerülni, azt nem említettem hogy angol kéttannyelvűre mennék az Angollal és a szóbelivel nincs baj, nyugtassatok meg ha tudtok hogy van e bármi esélyem

2021. jan. 4. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed:) de a szóbelin akkor nagyon mutasd meg magad! Egy minimum 70 pontos írásbelit próbál megcélozni, az angol tagozatra van általában a legmagasabb ponthatár.
2021. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A szóbelin nem 50pont a max?

Még egy kérdésem lenne a francia tagozat is érdekelne, mennyivel könnyebb bejutni, könnyebb egyáltálán?

2021. jan. 5. 22:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi félre olvastam, azt hittem a szóbelire írtad hogy legalább hetven pont
2021. jan. 5. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:

50 pont a max szóbelin, ahogy mondod.

A franciára volt eddig általában a legalacsonyabb a ponthatár bejutáshoz, igazából nem is értem miért, hisz köztudott, hogy a francia nem éppen egy egyszerű nyelv.

2021. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaid, el sem tudod képzelni hogy mennyit segítettél <3
2021. jan. 6. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármikor:)
2021. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 éve, 42 pontot vittem, 59 pontos felvételit írtam (38p magyar, 21p matek) és 43 pontom lett a szóbelin. Így szűken, de bejutottam angol kéttanra. (Akkor 64 hely volt erre a tagozatra) nem tudom, hogy te most a nyelvi előkészítős tagozatot választod, vagy azt aminél rögtön elkezdődik a kéttannyelvű képzés. Amikor én jelentkeztem akkor még nem volt ilyen opció, csak előkészítős, szóval nem igazán tudok abban segíteni, hogy mi lesz az angol szóbelin, ha azt választanád. De bármi kérdésed van, akár a sulival, akár a felvételivel kapcsolatban nyugodtan írj :)
2021. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziaaa !

Én a Japánt és az angol NYEKet jelöltem meg (32 . és 85. lettem) Az előkészítő nélküliben viszont elvéreztem , a szóbelim a minimum alatt volt , így onnan automatikusan elutasítottak . Neked hogy sikerült ? ^^ előre is köszönöm, ha válaszolsz !

2021. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!