Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az angol nyelvű járműmé...

Mmmvvv kérdése:

Milyen az angol nyelvű járműmérnöki BSc Győrben? Felvettek onnan valaha valakit külföldre MSc-re?

Figyelt kérdés
Tényleg beszélnek rendesen angolul? Keményebb vagy lazább, mint a magyar? Angol gimibe jártam, így az jobb lenne, meg a külföldi MSc-hez is, de félek, hogy bénább, mint a magyar. Amúgy az SZE nem hajlandó nyilatkozni, hogy felvettek-e onnan valaha is bárkit külföldre MSc-re, úh ez is érdekelne, ha van valakinek infója.

2021. jan. 5. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerek pár embert aki angol járműn van hát nem nagyon dícsérték...
2021. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ha jóltudom 2018-ban indult először angol járműmérnöki BSc, ezért még be sem fejezték. 😂

A tanárok átlagban nem tudnak rendesen angolul (legalábbis egy részük), ez problémákat szülhet, de egy próbát megér, mivel át lehet jelentkezni magyarra az első (asszem) két (vagy 4) félév után úgy, hogy minden tantárgyadat elfogadják.

2021. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 totolala ***** válasza:

Hagyd a gec.ibe.. semmi értelme.

Én egyszer behallgattam egy órára, ahol az araboknak tartottak órát, hát kabaré volt.

Én biztosan nem mennék a helyedben.

2021. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik tanárhoz ültél be?


Nyilván vannak fekete levesek, akinél siralmas órát hallgatni, de vannak kellemes meglepetések is. Ha magyarként ülsz be a szakra, akkor az óráid egy része kétnyelvűvé válik, amelyik tanár meg rendesen keni az angolt, ott nyilván csak az angol.

Ez a külföldi barátainknak szopi, neked/nekünk nem feltétlenül.

2021. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!