Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László, Kölcsey Ferenc,...

Szent László, Kölcsey Ferenc, József Attila, Facultas, Madách Imre gimnáziumok ponthatára?

Figyelt kérdés
A felsorolt iskolák egyikébe szeretnék menni és az a kérdésem, hogy kb. hány ponttól veszik fel az embereket? Kitűnő tanuló vagyok, szóval az iskolai eredményeimből már alapból viszek 50 pontot. A felvételi feladatlapok, amiket itthon csinálok mindig elérik a 60 pontot összesen, a legtöbb eddig a 71 volt. Ez nem annyira jó, de még van idő, hogy javítsak rajta. Angol szóbelikkel nem lesz baj, a magyarral már lehetnek bajok, mivel nem vagyok annyira tájékozott, de azért buta sem. Köszönöm a válaszokat!:)

2021. jan. 5. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A Szent Lászlóba 80 ponttal tuti behívnak szóbelizni, a 60-nal tuti nem, a 71-el talán. Melyik szakra mennél?
2021. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az emelt szintű angolra (kód:2000), az emelt szintű magyar nyelv, irodalom és törire (3200) vagy pedig a művészeti tanulmányi területre (4100). Őszintén nem tudom, hogy ezek-e a szakok, mert pontosabb leírást nem találtam, a kódok mellé csak ezek voltak leírva.
2021. jan. 5. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A Kölcseybe valószínűleg behívnak szóbelizni, a Madáchba azért kell minimum 70-75 pont.
2021. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 6. 13:46
 5/7 anonim válasza:
Engem Szent Lászlóba 75 pontos felvételivel és nem kitűnő félévivel nem hívtak be szóbelire tavaly. Végül olaszra felvettek és humánra is simán felvettek volna (ezekhez nem volt szóbeli).
2021. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel?
2021. ápr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kölcsey angol olasz!:))
2021. ápr. 28. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!