Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A balatonfüredi Szent Benedek...

A balatonfüredi Szent Benedek középiskolába sportedző, sportszervező szakra kit hány ponttal vettek fel?

Figyelt kérdés
Nekem általában a matek 30 körül van, a magyar 40-45.4 éves korom óta sportolok. Ezzel lenne esélyem?

2021. jan. 5. 17:30
 1/2 anonim válasza:

Szia

En ugy hallottam hogy nem egy olyan nehez iskola szoval ha tenyleg ennyi pontot viszel amennyit irtal akkor 100% hogy folvesznek.

En is jelentkeztem oda masodiknak jeloltem es en osszesen 51 pontot viszek, ami tudom nem sok de remelem van eselyem ha arra a sulira jutna a sor

Meg voltam szobelin is mert ilyen angol szakot jeloltem meg es az eleg jol ment

Te milyen szakot jeloltel meg ott?

2021. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az angolt meg a sima gimit jeloltem még meg a sportedzon kivul.Es végül a felvetelim 72 pont lett.
2021. márc. 10. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!