Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újpesti Babits gimi vélemények?

Újpesti Babits gimi vélemények?

Figyelt kérdés
Tanárok, diákok, nyelvtanulási lehetőségek?

2021. jan. 5. 20:20
 1/5 anonim válasza:

Szia! A tanárok nagyon képzettek 1-2 kivetéllel nagyon jó fejek a közösség pedig szerintem eszméletlen jó(nyilván itt is vannak kivételek). Nyelvek:nem tudom hányadikos vagy de 5.osztálytól:angol,német 8.osztálytól pedig:angol,német,spanyol,japán,francia

Remélem tudtam segíteni. :)

2021. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nyolcadikos vagyok. :)
2021. jan. 23. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én is a Babitsba járok, de én egyáltalán nem szeretem.

Két tanárom van, aki normális, a többi mind egy paraszt, van aki konkrétan majdnem őrült. Az emberek, akiket én ismerek, elég unalmasak, de azért a közösség nem olyan rossz.

Ha érdekel a véleményem, akkor én semmiképpen nem jönnék ide.

Már lehet kicsit későn írok, de remélem nem nagy baj.

2021. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Középkategóriás gimi
2021. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet későn írok, de hátha valakinek jól jön.

Én 3 éve járok ide és szerintem irtó jó suli!

Nem versenyistálló, de tanulni azért kell, de szerintem a programok, közösség ezt pótolja. Első nyelvnek németet, vagy angolt lehet választani. Az angol oktatás nagyon színvonalas, a német kicsit gyengébb. 9.-től jön a második nyelv, ez lehet angol/német vagy francia, spanyol, japán. Az utóbbiakról nem tudok sokat. A bejárás is könnyen megoldható, ha mondjuk vidéki vagy. A villamos és busz is 5,10 perc séta, vonat és távolsági busz is elérhető. A suli mellett közvetlenül van egy erdő, sportolási lehetőségekkel. A környék nagyon békés, szinte mintha csak egy kisváros lenne. A tanárok alapból jófejek, képzettek, de azért van egy pár elég öhm fura. Szerencsére én pont a jobbakat kaptam ki, reménykedj hogy te is azt fogod :D A közösség eszméletlen jó, én egy két osztályról tudok ahol picit gyengébb,a többiben fantasztikus.

Programoknak eleve ott van a gólyatábor, gólyabál, farsang, ami mindhárom nekem felejthetetlen élmény volt! Aztán diáknap, Babits nap, amin rengeteg program közül tudsz választani, szaktáborok, ami egyáltalán nem csak a tanulásról szól, olyan mint egy második gólyatábor, osztálykirándulások, és ha szerencséd van még osztálytábor is. Ezen kívül van színjátszó, és különféle szakkörök pl. fizika stb vagy az iskolaújsághoz is lehet jelentkezni. Tájfutó edzéseket is tartanak, és a suli mellett közvetlen van egy uszoda, illetve az udvarban több sportpálya is.

Én mindenképpen ajánlom, szerintem abszolút megéri ide jönni!

2021. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!