Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én nem tanulok gimnazista...

Csak én nem tanulok gimnazista létemre semmit online oktatás alatt?

Figyelt kérdés
10-es vagyok.

2021. jan. 6. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
igen
2021. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
nem csak te, az ország több százezer diákja közül biztos van még aki nem tanul semmit..
2021. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is 10es vagyok,nem sokat tanulok
2021. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PSPETI ***** válasza:
25%
Nem, a legtöbben szintén nem tanulnak semmit. Ezért pofázom, hogy a távtanci sz*rt sem ér.
2021. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
petike, ne legyél ennyire sötét. aki nem akar tanulni az jelenléti oktatásban sem tanul semmit.
2021. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PSPETI ***** válasza:
23%
Balázska, azt nem bírod felfogni, hogy a jelenléti oktatásban egy "picit" nehezebb csalni a számonkéréseken, mint "onlájnba"? Hm? Hmmm?
2021. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tanulok semmit. Jelenlétiben sem. Nem csalok sem most sem akkor. Egyáltalán nem érdekel.
2021. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
99%

Mennyit foglalkoztál vele, mennyire érdekel?

Személy szerint nem egyszer írtam emailt a tanáromnak, hogy a feladat ezen részét nem értem, néztem Yt videót a témában, próbáltam utána olvasni és gyakoroltam. Ha ezeket (vagy legalább valamennyit) megtetted akkor rendben van.

Azonban ha csak ránéztél a feladatra, "nekem ez nem megy" és becsuktad akkor sokat nem is fogsz tanulni.

Minden csak akarás kérdése 🤗

2021. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
én pl. többet tanulok és mellette jut másra is időm mint olvasásra és sorozat nézésre
2021. jan. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Előzővel egyet értek. Aki nem akar semmit kezdeni az életével az így sem úgy sem tanul. Majd később megbánja. Aki meg céltudatos így is úgy is tanul.
2021. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!