Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segitenétek,hogy hova menjek...

Segitenétek,hogy hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy hova menjek tovvabtanulni. Szerintetek melyik szakra erdemes jelentkezni? Olyan helyre szeretnek menni,ahol er is majd valamit a diplomam es miutan elvegeztem rogotn eltudok vele helyezkedni. Azert nem szeretnek egyetemre menni,hogy utana rajojjek felesleges volt az a 4 ev.Tovabba az sem lenne utolso,ha viszonylag jol tudnek vele keresni,mert azt szinten nem szeretnem,hogy tobb ev tanulas utan orulok ha meg tudok elni. Fokent irodalombol es toribol vagyok jo,a real targyakbol es a nyelvekbol nem igazan. Nagyon megkoszonnem ha tudnatok valami otletet adni. Elore is koszonom a segitseget. 18/L
2021. jan. 7. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán jog. De arra készülj, hogy nem a papír keresi a pénzt, hanem te, tehát nem árt ha érdekel a szakma és jó vagy benne.
2021. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!