Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova kell jelentkeznem egyetem...

Hova kell jelentkeznem egyetemre (milyen szakon) ha a Oktatásügyi Hivatalban szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy végzős érettségi előtt álló diák vagyok és igazábol nem feltétlenül az Oktatásügyi Hivatalban egyszerűen tenni akkarok a magyar oktatásért valamit, mert ez gyalázatos. Az egész rendszer úgy rossz ahogy van és szerintem ezzel nagyon sokan egyetértenének. Szerintem változtatni KELL mivel évek óta halogatják miért áll Magyarország az EU oktatásban 28ból 25. helyen. Szerintem sok ember pártolná ezt, én laktam Angliában is amihez hozzáviszonyítva Mo-n embertelenül bánnak itt a tanárok a diákokkal. Nem fektetnek pénzt az oktatásra és visszaesést észlelhetünk nem pedig haladást.

2021. jan. 7. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Kisemberként nem fogsz tudni mit tenni. Ahhoz, vogy olyan pozícióba juss, a megfelelő embereket kellene ismerned.
2021. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
A leírtakat kb. mindenki tudja, látja, és ennyi. Nem fogod megreformálni. Aki bele tud szólni bármibe is, az olyan magasan van, hogy az már politikai (párt) állás. Ott pedig el van döntve már minden, hogy mi passzol bele a párt kulturális elképzeléseibe.
2021. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz jó az oktatás, hogy a tanárok pátyolgatják a kölyköket...
2021. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha mindenki így áll hozzá hogy úgysincs semmi esélye persze hogy nem fog semmi változni.
2021. jan. 7. 23:05
 5/6 A kérdező kommentje:
De ezt sajnálattal hallom hogy Magyarország nem akar ennek erdekeben semmit tenni
2021. jan. 7. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szemléletváltásra lenne szükség, de ezt a jelenlegi (oktatási)kormányzat mereven elutasítja.
2021. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!