Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MMérnökinformatika szakon...

MMérnökinformatika szakon mennyivel lesznek könnyebbek a gazdasági tárgyak ha 5 évig tanultam gazdaságot, így van egy szakmám belőle?

Figyelt kérdés

pénzügyi-számviteli ügyintéző (5.évben) 1-4 pedig: pénzügyi statisztika adminisztrátor (aszem ez a pontos megnevezése).


Tanultam gazdaságjogot, jogot, számvitel 8könyvelés), marketing. A bankrendszereket, pénzügyi politkákat, viszonyszámokat, mikró-makróökonómiát, hitelt számolni, adózásrendszerét, valutákat számolni stb..túl hosszú lenne a lista


2021. jan. 9. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Gagyik lesznek nagyon, csak azért ne bízd el magad. Lehet, hogy te részletesebben tudod az anyagot, sőt, biztos, de azon a kevés gazdasági tárgyon elég velős és tömör megfogalmazásokat várnak, amibe egy szakavatottabb ember könnyebben belebonyolódik, fölöslegesen. Nekem is van évfolyamtársam, aki gazdasági végzettséggel jött mérnökinfóra és annyira garantáltnak vette, hogy neki meglesz a tárgy, hogy kétszer ment felelni, akkor is a kettesért. Nem is kértek tőlünk például számolást, csak egyszerű definíciókat és rizsát. De érdemesebb volt abból a gagyi 100 oldalas jegyzetből felkészülni. Azzal az is átment ötössel, aki akkor látott ilyet először.
2021. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nyomorúságosak ezek a magoltatós 2 kredites borzadály tárgyak. Egyszerűen nincs idő megérteni, ha meg nincs idő megérteni, akkor mi értelme az egész fogalommagolásnak?


Okun törvénye: Ha 2,2%-kal nő a jövedelem, akkor 1%-kal csökken a munkanélküliség.


Ezt kell tudni majd a ZH-ban a kicsavart többválasztós tesztben felhasználni.

Ja meg még 50 kontextusából kiragadott fogalmat.

2021. jan. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!