Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli vagy ELTE óvodapedagógu...

Károli vagy ELTE óvodapedagógus szak?

Figyelt kérdés
Lassan elkéne döntenem melyik legyen az első helyen, érdekelne minden a két egyetemről, ki melyiket ajánlaná inkább, ha lehetne a szakról is szívesen olvasnék pár szót olyantól aki oda jár, nem csak a felvis, és az egyetemi oldalról.:) Tényleg minden érdekel, melyiket, miért ajánlanátok stb. Előre is köszönöm szépen.

2021. jan. 9. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő jó nagyon nem lőhetsz vele mellé. Habár én nem oda járok, vannak ismerőseim mind 2 egyetemről.(elte tanító, károli nyelvszakos tanár) Az ELTE az mint minden szaknál az elméri részt (is) komolyan veszi. Maga a kar kicsi családias, az óvónők és tanítóknak sok közös órájuk van. Ami a programokat illeti hat túl sok nincs. A gyakorlatot viszont a 3-4 év alatt már kb az első félétől van. A magyarra és törire jó ha rá fekszel,mindkettőt eléggé számonkérik. Illetve a biológia középszintű ismerete is fontos. (Anatómia elvileg elég kemény, nem egy orvos vagy egészségügyi de azért kemény) A károli is elég családias, és ez is egy elég elismert egyetem főleg humán területen. A nyelvi oktatásában kiemelkedő. És a képzés itt is elég gyakorlat orientált. Illetve a pszichologia/pedagógia tárgyak elvileg nagyon jók.
2021. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ELTE.
2021. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első, azt hogy érted hogy nincs túl sok program?
2021. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(1-es vagyok)

Úgy hogy nincs/alig alig. Oké gólyatábor van, meg kari hét de ennyiben ki is merül kb. Pl a BME-nél ott a hagyományőrzés, a rengeteg rendezvény. Nem tudom hogy az ELTE többi karára mi jellemző, de az ELTE tanító kara eléggé programszegény. (Persze tudom hogy nem a bulizásról szól az egyetem, de van akinek ez is számít.)

2021. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!