Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a középiskolákban...

Szerintetek a középiskolákban meddig lesz még online oktatás? Elképzelhető,hogy egészen májusig így leszünk?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elképzelhető hogy marad az online egész tanévben.

Most jön egy hidegfront, lehet hogy jobban fog terjedni megint a vírus. Plusz elvileg itthon is feltűnt az a mutálódott gyorsabban terjedő. Szóval szerintem lazán benne van a pakliban hogy marad ez.

De nem vagyok szakértő (ahogy a gyakorin lévő emberek 99%-a sem). Bárcsak csoda történne és eltűnne a vírus, minden visszaállna a megszokott normába. Hiányoznak az ismerősök.

2021. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Remélem.
2021. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Sőt erősen valószínű. Az a pár tízezer vakcina amit eddig kaptunk semmire nem elég.
2021. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PSPETI ***** válasza:
38%

Sajnos akár ez is elképzelhető, de nem valószínű.

#1 Az időjárás ilyen szinten nem befolyásolja a vírus terjedését, nyáron nyilván jóval nehezebben terjed, mint télen, de egy hidegfronttól nem fog berobbanni. A mutáns nem jelent meg itthon, ne terjessz rémhíreket. Egyébként az ilyen híreket érdemes fenntartással kezelni. Érdekes módon az elmúlt egy évben egyetlen mutáns sem jelent meg, most meg minden napra jut egy.

2021. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xxxLillaxxx22 válasza:
54%
Szerintem már nem megyünk vissza, míg nem jelent meg a mutáns vírus addig még volt egy kis remény, de így már nem nagyon van. Hiszen a hírek szerint ez veszélyesebb a fiatalokra így, ha vissza is mennék nagy esélyel megfertőzödnénk. Amely elindítani egy új hullámot, ami miatt újabb zárlat keletkezne.
2021. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PSPETI ***** válasza:
80%

" Hiszen a hírek szerint ez veszélyesebb a fiatalokra"

Nem igaz. Könnyebb elkapni, de a fiataloknál ugyanúgy enyhén, többnyire tünetmentesen zajlik.

2021. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xxxLillaxxx22 válasza:
#6 Köszönöm a javítást. Akkor félreértelmeztem ezt az információt.#5-ös voltam.
2021. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

ilyen számokkal hosszabbítás? Minek?


Koronavírus: 68 beteg meghalt, 875 új fertőzöttet találtak

2021. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor most miért van? amíg nem lesz átoltottság, nem lesz suli sem,és ez így jó :) többet pihen a rektumunk
2021. jan. 18. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

"Akkor most miért van?"


erre 2020. márciusa óta próbálok rájönni de még nem sikerült.

2021. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!