Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell érettségire...

Hogyan kell érettségire jelentkezni? Hol érhető el a jelentkezési lap?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha még nem érettségiztél, akkor suli adja, ha igen akkor azt hiszem az oktatás.hu-n.
2021. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már érettségiztél akkor vagy a kormányablakban, vagy egy érettségit indító iskolában pl.: volt sulid.
2021. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem érettségiztem még, úgyhogy nem tudom, hogy van ez, plusz a digitális oktatás miatt nem járok be a suliba.
2021. jan. 11. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Február közepéig-végéig van idejük odaadni nektek a jelenzkezési lapokat. De ha február 1 után se mentek suliba, akkor gondolom megoldják az iskolák, hogy tudjatok jelentkezni.
2021. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elméletileg vagy az oktatás.hu-n, avagy pedig jelentkezni az egyik sulinál. Én ott fogok újra érettségizni ahol előzőleg
2021. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk most amúgy azt mondták, hogy ügyfélkapun kell. Az oktatás.hu pedig még direkt ki is jelentette hogy nem fogad érettségi jelentkezéseket. Ez az ügyfélkapus dolog viszont egyáltalán nem érthető.
2021. jan. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!