Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már leérettségiztem, és...

Ha már leérettségiztem, és egy általam iskolában sosem tanult tárgyból (katonai alapismeretek) szeretnék emelt érettségit tenni, akkor kell osztályozó vizsgát tennem?

Figyelt kérdés

Én eddig úgy tudtam, hogy ha már leérettségiztem akkor nem kell, de most több embertől az ellenkezőjét hallottam.


Ami gáz lenne, mert fogalmam sincs még ezekről a szabályokról/időpontokról, hogy az osztályozóra jelentkezésnél mikor lehet a határidő mondjuk, remélem még nem késtem el vele.


2021. jan. 12. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán: [link]


Én is szerettem volna érettségizni egy olyan tárgyból, amit nem tanultam, de a meglévő jogviszonyom (meg valószínűleg a covid is közbejátszik) miatt kicsit nehézkesen lett volna megoldható. Szóval feltételezem, hogy amint megszűnik, mehetek, amerre látok.

2021. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kicsit késő van, nem egészen arra válaszoltam... Na de mivel mehetsz mindentől függetlenül érettségizni, osztályozóra nem kell menni
2021. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ooo ez szuper. :D Szóval nem probléma, ha nincs az utolsó két tanult évből érdemjegyem? Most megérdeklődöm az oktatas.hu-nál is, még időben vagyok a tárgyválasztással.
2021. jan. 13. 11:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Update: válaszoltak, konkrétan bekopizták az első bekezdését annak a linknek amit küldtél, tehát hogy persze lehet.

Én csak emiatt voltam megzavarodva, hogy ugye majd biztos kell az utolsó két évi érdemjegy, de hát akkor ezek szerint mégsem. :L

2021. jan. 13. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem, meg akkor így ha más nem, duplán megerősítették, hogy mehetsz minden további nélkül :) Sok sikert hozzá!
2021. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm! :D <3
2021. jan. 13. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!