Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Probléma/Számít valamit hogy...

Probléma/Számít valamit hogy megbukok félévkor matekból?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, és ma irok dolgozatot, tanultam meg minden, de nagyon, nagyon megakar buktatni a tanár, és nekem be is kell mennem irni dolgozatot. Ha esetleg 1-es, akkor megbukok, és ez számít valahova? Azonkívül hogy itthon elég idegesek lesznek, és én is bánom igen.

2021. jan. 13. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolj rá mindenképp. Próbálj meg nem arr gondolni, hogy rossz lesz. Én mindig ugy írtm jó dogákat, hogy egy nappal elötte megoldotm hasonló feladatokat (ami nem lecke volt). Néztem youtubeon egykét videót a témáról és kész. A net nagy segítség.
2021. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másodfokú egyenletek? Abba tudnék segíteni.
2021. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehova sem számít, 11 és 12.es év végi jegyek számítanak. Azonban a matek egymásra épül, pl. egy másodfokú egyenlet később már egy baromi hosszú számolás eredményéül jön ki...
2021. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!