Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ?Zrinyi Miklós suli kérdések

?Zrinyi Miklós suli kérdések

Figyelt kérdés

Milyen erősségű az iskola?

Tanárok milyenek?

Kit hány ponttal vettek fel?

Milyenek az osztályközösségek?


Első sorban én a 4 éves angolra jelentkeznék, de már gondolkodtam a általános és kommunikációról szakról is.

Nekem úgy 122-142 pontom lenne (felvételitől függ) tavaly ,ha jól tudom 95 pont volt a ponthatár. Illetve az is a kérdésem,hogy ez a 4 éves angolon ugye úgy nézik a pontokat hogy 5.-7. év végi osztályzatok és meg a nyolcadik félév plusz a magyar felvételit veszik duplán. A kommunikációra meg csak a jegyeket számítják?



Élőre is köszönöm a választ :)



#Zrínyi Miklós #Zrínyi Miklós Gimnázium #Zrinyi Miklós 10.keület #Zrinyi 10.ker #Zrinyi Miklős gimi #10. kérületi iskolák
2021. jan. 14. 13:28
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Végzős zrínyis vagyok, viszont ebben a suliban nincs kommunikacio tagozat.

A pontokat meg úgy számolják ahogy leirtad!:)

2021. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első kommentelo vagyok még

A suli személy szerint nem a legerosebb, de ha nem tanulsz, simán kibukhatsz

A tanárok szempontjabol vannak jók, viszont szivatosabbak is.

Engem 99 ponttal vettek fel ami akkor még majdnem az alsó ponthatar volt

En osztalyomba vannak klikkesedesek de ezt leszamitva en nagyon szeretek mindenkit:)

2021. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Instagramon van egy kifejezetten jövendőbeli Zrínyis gólyáknak szóló oldalam, @zmg.tellonym.golyaknak néven. Bármi kérdésed van, amit inkább egy Zrínyistől kérdeznél, ott nyugodtan tedd fel. Személyesen és anonim módon is tudsz kérdezni ott. 😇 Pár éve oda járok már. :) (És 2021-től indul “általános kommunikáció” szak :D)
2021. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!