Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Láttatok már olyat, hogy 4...

Láttatok már olyat, hogy 4 féléves egyetemi mesterképzést valaki 3 lezárt sikeres félév után otthagy? Még én se láttam, de hamarosan lehet fogok

Figyelt kérdés

A képzés 4 félév, egyetemi mesterszak, és megvan 3 lezárt sikeres félév. A mostani félév bár még nem ért véget, de minden vizsga megvan így lezártnak tekinthető.

1 félév lenne hátra az utolsó.


És valaki ilyenkor 1 félévre a finistől hagyja ott az egészet.

Láttatok már ilyet?


Még én se láttam, de hamarosan lehet fogok látni (magamat).


2021. jan. 15. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem láttam.

Miért csinálod?

2021. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már a képzést miért csinálom vagy az otthagyást?
2021. jan. 15. 10:16
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mit akarsz otthagyni és miért?
2021. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Vez és szerv mester és elegem van. úgyse fogok én ezzel soha az életben munkát kapni csak alibi képzés az egész.

vállalatszervezettan céges pszicho munkahelyi kultúra kutmódszertan-mese habbal.


előbb kapok egy futármelót nulla tudással elég egy robogó.

és még többet is keresnék.

2021. jan. 15. 11:05
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Pedig a vezetés és szervezés elsőre jónak hangzik. Sajnálom, hogy így érzel. :(

Szerintem mindenképpen fejezd be hisz már 1 félév van csak a képzésből. Aztán sosem lehet tudni. Pesten próbálj vele elhelyezkedni.

Amúgy itt a gyakorin minden szakot büfészaknak tartanak, így ne is törődj a negatív kommentekkel.

A helyedben én biztos hogy nem hagynám már ott. Ha 3 félévet lenyomtál belőle, akkor arra az 1-re is képes vagy! Kitartást!

2021. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a vezszerv szakkal? Lesz egy MSc közgáz diplomád. Rengeteg olyan munkakör van, ahova szakirányú közgáz diplomát kérnek. Ezek jobban is fizetnek, mint ha csak egy akármilyen területről való diplomát kérnének.

Nyilván nem egy pénzügy, vagy számvitel, vagy gépészmérnök mester, de azért nem egy könyvtártudományi, vagy közigazgatási, vagy szociális, vagy nemzetközi tanulmányok, és hasonlóan kevésbé versenyképes diplomák egyike.

Ezzel nem is lesz annyira leszűkítve az elhelyezkedési lehetőséged, mint ha csak pl ellátáslánc-menedzsmentet tanulnál.Több terület felé fogsz tudni nézelődni.

2021. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Más mesterre járok, hasonlóan érzek, de a mesterszak az mesterszak, engem meg amint bemutatom a diplomát, megdobnak egy havi+80-as fizetésemeléssel, szóval hülye lennék kibszni másfél évet
2021. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

" megdobnak egy havi+80-as fizetésemeléssel,"


Hát én meg örülhetek ha ki nem RÚGNAK MIRE végzek!

Hány és hány konfliktusom volt az órák és a vizsgák miatt (pedig csak levelező).... lehet ha el is végzem, már nem állásban leszek a végére....

2021. jan. 15. 11:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Főállás mellett normális ember nem megy nappali képzésre. Ha nappalira megy, akkor meg diákmunka. Legalábbis nekem ebből sosem volt gondom, megegyeztünk, hogy amint nem nappalis leszek, mehetek főállásba, addig mindenkinek jobb így.
2021. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Főállás mellett normális ember nem megy nappali képzésre. "


Az lehet, de én LEVELEZŐRE járok le is írtam....


khm...

tán el kellett volna olvasni...


"Hány és hány konfliktusom volt az órák és a vizsgák miatt (pedig csak levelező)"

2021. jan. 15. 18:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!