Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha angolból csináltam előrehoz...

Ha angolból csináltam előrehozott középszintűt, akkor utána tudok emelt szintűt csinálni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
és ha lehet, akkor meddig kell azt beszólni hogy szeretnék emelt szintűzni abból?
2021. jan. 15. 09:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik érettségi vizsgaidőszakban tudsz.
2021. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, és ha nagyon rossz lenne az emelt, akkor választhatom h a középszintűt írják be?
2021. jan. 15. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem választás kérdése, hogy mi kerül a bizonyítványba, hanem van rá szabály. Kérdezd meg a tanárt.
2021. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben
2021. jan. 15. 10:30
 6/6 anonim válasza:

alapból válaszhatsz hogy a kettő közül melyik legyen az érettségidben és melyik legyen egy külön pótlapon

minél hamarabb szólj hogy szeretnél

vesztenivalód egyébként nincsen, ha megvan a 60% akkor lesz egy középfokú nyelvvizsgád

ha szerencsés vagy idén még szóbelizned sem kell

2021. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!