Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi felvételi jelentkezés...

Egyetemi felvételi jelentkezésnél fel KELL tölteni másolatot a 11-es év végi jegyeimről február 15-ig, vagy elég ha majd a 12.essel együtt töltöm fel a képeket tavasszal mikor kikapom a bizonyítvànyt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem töltsd fel most, nekem anno azt mondták ami megvan azt töltsem fel.
2021. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ráér amugy
2021. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Minden olyan dokumentumot ami már most megvan, fel kell tölteni.
2021. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Láttam én is hogy az oldalon ezt írják, de ha nem csatolom most akkor nem is lesz érvényes a jelentkezésem? Mert végülis jelen pillanatban nem áll rendelkezésemre a dokumentum hiszen az iskola birtokában van.
2021. jan. 15. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkéred az ofőd, akkor biztos beszkenneli nektek. Nekünk tavaly a könyvtáros szkennelte be és küldte el mindenkinek emailben.
2021. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg elintézné, de ha nem kötelező csatolni most, nem fárasztanám ezzel őt, biztos sok dolga van rajtam kívül is ^^
2021. jan. 15. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kötelező. Nekünk is odaadták addig egy hétvégére vagy valami hasonló. Minden olyat csatolni kell, aminek az eredményét már megszerezted.
2021. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk magától mondta az ofő, hogy szkennelni és küldi. Ez a természetes, nem valami nagy szívesség.
2021. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne az legyen a kifogás, hogy nem szeretnéd fárasztani őt... Ez az ő kötelessége is, nem szívességre kéred őt. Kötelező dolog és kész, amúgy se halogasd az ilyen dolgokat, mert utána csak szidja az ember utólag magát, hogy még mindig nem intézte el, holott megtehette volna. Ezt jó tanácsként mondom... Persze nem vagyunk egyformák :D Az ofőd amúgy rákérdezhetett volna osztályszinten, hogy kinek lenne szüksége arra, hogy bescannelje, nálunk anno kérdés nélkül megcsinálták mindenkinek.
2021. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!