Logisztikus képzés?

Figyelt kérdés
Ha logisztikát akarok tanulni alapképzésen akkor azt melyik egyetemen lehet?

2021. jan. 15. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
A Nemzeti Logisztika Egyetemen
2021. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A www.felvi.hu -n megtalálsz mindent, de válaszolok a kérdésedre:

- BME

- Miskolci Egyetem

- Neumann János Egyetem (Kecskemét)

- Széchenyi Egyetem (Győr)

2021. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, igen a felvit nézegettem én is

De pl ha kereskedelem és marketingre megyek akkor lehet szakosodni logisztikára? Vagy ez hogy működik?

Nem igazán értem

Most foszkon tanulom a logisztikát de szeretnék alapképzésre is menni

2021. jan. 16. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ehhez szerintem meg kell nézned a tárgy mintatantervét egyetemenként, hogy lásd melyik egyetem mit kínál, melyik egyetemen milyen specializációk vannak, stb.
2021. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2021. jan. 16. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a logisztikai mérnök egy elég erőteljesen műszaki szak, tanulnak géptant, műszaki mechanikát, áramlástant, stb. S(okan viszont csak az egyetemen jönnek rá, hogy ez nem nekik való.) A kereskedelem és marketing ezzel szemben teljesen más, az egy gazdasági képzés, köze nincs a fizikához.
2021. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Alapszak szerintem nincs olyan, ahol kifejezetten csak logisztikát tanítanak, de én pl. kereskedelem és marketingen vagyok (most még csak foszk-on, de át szeretnék menni a közeljövőben alapra), és onnan mesterre lehet menni Ellátásilánc-menedzsmentre, aminek viszont már elég nagy köze van a logisztikához... Ez is egy opció.
2021. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!