Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, februártól...

Mit gondoltok, februártól visszatér a jelenléti oktatás az egyetemeken vagy erre ne számítsunk?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok BTK-n
2021. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Deff ***** válasza:
#8 szerintem inkább jobb az ha nem hitegetnek előre senkit ,annak sincs értelme hogy folyamatosan variálnak, én is örülnék ha már az egyetemem (BME) eldöntené,hogy hogyan képzeli el a tavaszi félévet, mert így nem tudok tervezni , utolsó félévem és ha távoktatás lesz akkor jobban kitudom gazdálkodni az időmből ,hogy dolgozni is mehessek
2021. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is Széchenyis vagyok és őszintén szólva, engem rohadtul zavar, hogy így január vége felé közeledve semmi infót nem tudunk, egy emaillel már igazán megtisztelhettek volna minket, hogy ha nem is biztosan, de NAGYJÁBÓL mire számítsunk...
2021. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!