Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Budapest I. Kerületi...

Milyen a Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimi?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség? Tényleg olyan rosszak a tanárok?

2021. jan. 17. 17:20
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én bár csak felvételizni mentem oda, kifogtam pár igen kedves tanárt, mivel 2-szer is majdnem eltévedtem. Lehet sokan írnak rosszat, de annyira nem lehet rossz. Engem emberként kezeltek, pedig nem élek gazdag kerületben, sőt, Budapesten sem. Igen kedvesek voltak a felvételiztetők is. A diákok, akikkel összefutottam, igen kedvesek voltak, segítettek.

Ên eddig csak jót tudok mondani, habár kicsit nagynak találtam az iskolát. De azért érdemes megpróbálni, ha nem tetszik, maximum átmész másik iskolába. Sok sikert!!❤

2021. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!