Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre hány ponttal...

Mesterképzésre hány ponttal kerültél be? Nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenhol más a ponthatár de csak úgy általánosságban kérdezem. Egyetemet, szakkal írhattok. Jó döntés volt a mesterképzés?
2021. jan. 21. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én 1-2 ponttal voltam aponthatár felett :D de eleinte csak azért jelentkeztem, mert barátnőm nagyon igzult hogy nem fog elindulni mert túl kevesen jelentkeznének. úgyhogy rábeszélt engem, hogy jelentkezzek, csak hogy biztosan elinduljon a szak, aztán max nem iratkozom be. végül beiratkoztam, elvégeztem. szie kertk kertészmérnök msc angol. összességében nem bánom, hogy végigcsináltam, húzta az időmet, volt egy rossz eramsus félévem, de rengeteg emberrel találkoztam, utaztam, kihasználtam az összes erasmusos hónapot, talán még ér is majd valamit a diplomám, mikor oda jutok hogy használni is tudom :D
2021. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95 ponttal kerültem be, 89 volt a ponthatár.
2021. jan. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!