Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak igazságügyi igazgatás szak elvégzése után?Mennyire nehéz elhelyezkedni csak ezzel?

Figyelt kérdés

Érdekel ez a szak, de sok negatívat olvastam róla, hogy nehéz elhelyezkedni vele és hogy rosszul fizet. Ezek igazak?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 22. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én jelenleg közfoglalkoztatottként dolgozok ezzel a diplomával munkaügyi hivatalban. Elvileg bíróságon lehetne ezzel dolgozni ügyintézőként de oda bekerülni kb kihalásos alapon lehet mint az ügyészségre, ügyvédi irodákba és egyéb hivatalokba. Szerintem nagyon nem éri meg, nagyon nagy szerencse és hátszél kell, hogy valami jobb helyre bekerülj. Ráadásul nagyon elméleti szak, 3 év alatt egy határozatot, végzést sem láttunk, a szakmai gyakorlatunk is egy vicc volt. De lehet csak nekem ilyen a szerencsém...
2021. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!