Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen jegyet kaptál a diplomá...

Milyen jegyet kaptál a diplomádra?

Figyelt kérdés
Meg voltál vele elégedve?
2021. jan. 22. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
5, meg. De ha 4 lenne se bánkódtam volna.
2021. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, de az égvilágon senki nem fogja rajtam kívül megnézni, úgyhogy kettesre elegendő lett volna tanilni
2021. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hármas, de mérnöki diplománál ezt "kettes fölé"-nek hívjuk, ami már önmagában is kiváló eredmény lett volna 😁



A kérdés az hogy neked már volt-e, hanyast kaptál, és meg vagy-e elégedve? 😉

2021. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-ast kaptam :)

Igazabol a szigorlataim elrontottam, de nem tudom, hogy a harmas miatt kene szegyenkezni :)

2021. jan. 22. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is négyes lett volna, ha egy tárgynál jobb jegyet kapok anno, vagy az egyik tételből jobban felelek államvizsgán, stb. mivel 3,44 lett és .5-től kerekítenének felfelé, de teszek rá 😉😂


Örülök hogy ennek a helyzetnek a kellős közepén is teljesíteni tudtam amit kellett, és többet nem kell álmatlan éjszakákat keseregni amiatt hogy milyen vizsgák vannak meg hasonlók, mint az utóbbi 4 évben kellett



Gratula a diplomához, és remélem továbbiakban is jól fognak menni a dolgok :)

2021. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne gondold. Nekem 4,5-tel 4-es lett a záróvizsgám. A szakdolgozatom 5-ös, a diplomámban így 4-es szerepel. (4,32)
2021. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyáron szeretnék végezni. Beleírják a jegyet a diplomába vagy csak valami mellékletben van benne?
2021. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bele bizony. Méghozzá úgy, hogy: "Oklevelének minősítése: jó"

6os

2021. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!