Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nekem nem áll össze OV...

Csak nekem nem áll össze OV végzősök oltási terve? Időhiány naptármatek! Nem jön ki!

Figyelt kérdés

Az iskolák tkp biztosan zárva maradnak tartósan. De vannak tervek hogy a végzősöket és csak őket visszaengedjék jelenlétibe, de csakis beoltva. És itt megborul a „naptármatek“ szerintem, nem értem ezek számolni nem tudnak?


Január vége van. Szíjjártó: jön az orosz vakcina kb február végén, 30 nap múlva.

És ha itt lesz még meg kell szervezni a töméntelen végzős és tanáraik oltásását. Ez idő idő.

De tegyük fel márc közepére -végére lezavarják. És az maga a csoda lenne ha 2-3 hét alatt ez menne de tegyük fel.

Csakhogy a szuper orosz vakcinából két oltás kell, mégpedig 21 nap, vagyis 3 hét különbséggel (Szlávik közlése).

Na most feb végén megjön a cucc, márc közepére-végére jó esetben lezavarják az oltást, de csak az első menetet. Jön a 3 hét várakozás, az már ápr közepe.... és jönne a 2. oltás.... és már április közepén járunk! És a végzősöknek az év ápr végéig tart. Maradt pár nap, 2 hetecske.


Akkor kérdezem: ezek ott fenn SZÁMOLNI TUDNAK?


2021. jan. 23. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A focistákat is előre akarják hozni az oltási tervben :D


Szerintem ezt az okosok nem fogják engedni az idős betegeknek kell legyenem az első helyen!


Szóval ne nagyon várjad, hogy mész suliba.

2021. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Szóval ne nagyon várjad,"


Én nem várom, sőőőőőőőttt!! Örülök ha nem!

csak kérdezem, meg logikusan próbálnám megközelíteni.

2021. jan. 23. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most 2 hónapig még marad a digitális. Majd talán áprilisra mehet vissza mindenki de ez csak tipp.
2021. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" Majd talán áprilisra mehet vissza mindenki "


Ebben az esetben az oltási baromkodás eleve okafoygott mert maga az oltás se zajlik le addigra....

2021. jan. 23. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom hetente érkezik vakcina csak kevés jelenleg de sok kicsi sokra megy.
2021. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Én simán el tudnám képzelni, hogy a nyolcadikosokat átraknák digitálisba februártól és helyettük a végzősöknek meg jelenlét oktatás lenni. Na jó a határon túliaknak vagy a kolisoknak maradhatna a digitális. Így kábé ugyanannyi ember lenne az utcán, mint most.

A nyolcadikosok éppen ma írják a központi felvételijüket ezután meg már csak a lábukat lógatnák. A végzősöknek meg szerintem hasznos lenne a jelenléti oktatás az érettségi előtt.

2021. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"végzősöknek meg szerintem hasznos lenne a jelenléti oktatás az érettségi előtt."


ez nem kérdés a kérdés az hogyan mikor és mivel oltod be őket. mert bárki visszarendelésének ez az elemi alapfeltétele.

2021. jan. 23. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy tök hülyeség, hogy így nem tudnak tanulni.


11.es vagyok olyan hármaska voltam mindemből viszont most, hogy itthon kell tanuljak pl a matekot sokkal jobban megértem.

Több videót nézek a neten ahol magyarázzák sokkal jobban megértem mint mikor ott vagyok órán és bámulok ki a fejemből, hogy most mi is van. :D


Azt az időt amit utazásra fordítanék most tudom a tanulásra nem vagyok fáradt nagyon jól be lehet osztani az időm.


Szóval szerintem sokkal jobb online tanulni, igen lehet lesni a dolgozatnál de míg kikeresi az ember azzal is tanul. Tehát akik tanultak eddig is azok most is fognak, akik meg eddig sz. rtak bele valamicske azokon is ragad amig keresik ki a választ.

Ugye suliba ha nem tudják akkor ennyi nem lehet kikeresni.

Mindne szempontból jobb szerintem.

2021. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!