Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejuthatok a Kőbányai Szent...

Bejuthatok a Kőbányai Szent László gimnázium humán tagozatát?

Figyelt kérdés
A felvételim nem a vártak szerint sikerült, magyar kb. 40 pont, matek 30 körül. Felvennék így oda?

2021. jan. 24. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos szerintem nem nagyon van esélyed. Ennyivel tavaly se vettek volna fel kitűnő bizonyítvánnyal se de idén kb 12000-rel több 8.-os írt központit. Szóval még ha valamennyit mennének le a pontok a nehézség miatt a túljelentkezés miatt akkor is inkább magasabbak lesznek a ponthatárok. Én is a Szent Lászlóba akarok menni (mondjuk én természettudományra) és én is aggódok hogy egyáltalán behívnak-e szóbelire idén pedig tavaly ennyi ponttal simán behívtak volna. Max még reménykedhetsz abban hogy valami elszámoltál amikor otthon nézted a pontokat és egy kicsit több pontos van akkor talán utolsók közül felvesznek. Mondjuk az a baj hogy a humán alapból fél osztály szóval csak 16 embert vesznek fel, ha teljes osztály lenne akkor szerintem lenne esélyed.


Itt meg tudod nézni hogy tavaly hány pontja volt az utolsónak és a Szent László honlapján a pontszámítási képlettel ki tudod számolni hogy neked kb hány pontod lesz: [link]

2021. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :-)
2021. jan. 29. 13:59
 3/15 A kérdező kommentje:
Tévedtem :-D 83 pont. ennyivel már bekerülhetek?
2021. jan. 30. 08:33
 4/15 anonim válasza:
Ennyivel bármelyik szakra bekerülsz. Hajrá, jó hely ez a Szent László! :D
2021. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerintem simán van esélyed! ;)
2021. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi pontom lett és én is a Szent Lászlóba jelentkeztem (természettudományra) Ennyivel téged humánra tuti felvesznek nekem meg ha jól sikerül a szóbeli és felvesznek akkor évfolyamtársak leszünk.
2021. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2021. febr. 2. 16:25
 8/15 A kérdező kommentje:
És sok szerencsét a szóbelihez, 6-os :-)
2021. febr. 2. 17:32
 9/15 anonim válasza:
Én is a humánra szeretnék menni, 82 ponttal. :)
2021. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá és drukk Neked is :-)
2021. febr. 8. 16:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!