Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Nagy Lajos Gimnázium 6...

Pécsi Nagy Lajos Gimnázium 6 osztályos szóbeli felvételin milyen jellegű kérdésekre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Kifejezetten vallási jellegű kérdések is szoktak lenni,vagy inkább tanulással kapcsolatos, esetleg általános témát érintő kérdések ezek. Család, miért az adott iskolát választja a diák stb......

2021. jan. 24. 09:05
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a vallásról és magadról fognak főleg kérdezni. A Janusba lesz olyan hogy angolból, természetismetből, matekból, magyarból, irodalomból, töriből is kérdezhetnek. A Kodályban meg ugye nincs szóbeli
2021. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ennyit tudtam kb. eddig is.:) Konkrét kérdések érdekeltek volna, azoktól akik már túl vannak rajta a Nagy Lajosban.
2021. febr. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!