Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ady Endre Gimnázium (bp) 4+1...

Ady Endre Gimnázium (bp) 4+1 nyelvi előkészítős angol tagozat tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nekem nagyon szimpatikus az Ady ,de az ált. sulimban senkinek nem tetszik.

Esetleg valaki tudna véleményt mondani ,hogy útbaigazítson elsősorban az angol tagozatról.

Előre is köszönöm :)



2021. jan. 24. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilvan minden sulirol lehet rosszat irni, egy baratnom jar oda es szornyu a suliba a gyerekek kozossege. Drogoznak stb... kulsoleg jo sulinak tunik de egy volt ismerosomet sehova nem vettek fel es az anyukaja bement az Adyba elintezni hogy jarhasson, oda is jar
2021. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne menj a drogosok közé!
2021. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebbe a suliba járok, de nem nyelvi előkészítős osztályba. Amit tudok róla, az az, hogy itt angolból megszerezheted a felsőfokú nyelvvizsgádat, illetve ha jól tudom, akkor Drexler tanárnő lesz az osztályfőnököd, aki egy angyal. Egyébként ő olasztanár, és professzionális abban, amit csinál. Ha az olaszt választod második idegen nyelvnek, akkor vele simán meg tudod csinálni a középfokú nyelvvizsgát, illetve az emelt szintű érettségit is. A tanárokról általánosságban annyit tudok mondani, hogy vannak jó tanárok, viszont olyanok is, akiktől falnak rohannál legszívesebben. A közösség iskolai szintek nem igazán valósul meg (tehát a DÖK, akarom mondai IDÖ, mert itt így hívják) évek óta haldoklik, viszont osztály szinten rajtatok múlik, hogy mit hoztok ki belőle. Osztályfőnöki oldalról minden segítséget meg fogtok ebben kapni, ebben biztos vagyok. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de nyugodtan írj üzenetet, hátha tudok segíteni.

2021. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, valószínűleg a végleges sorrendet leadtátok már. Szülőként nekem nagyon jó véleményem van a suliról, és ahogy az előttem szóló írta, Drexler tanárnő tényleg egy angyal, és nagyon jól tanít.
2021. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!