Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középszintű földrajz érettsé...

A középszintű földrajz érettségi mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni, de még mindig nem tudom, hogy mi legyen a választott tárgyam és nem is jártam semmilyen faktra.

A földrajzon gondolkozom, de nem tudom, hogy így mennyi esélyem van. Amíg tanultunk földrajzot, nem ment olyan rosszul, a térképes feladatokat egészen szerettem is, viszont az ilyen kőzetes feladatok kevésbé mentek (bár szerintem ha rendesen megtanulnám az se lenne annyira rossz). Mennyire lehetséges ennyi idő alatt felkészülni?

Vagy esetleg van másik olyan tantárgy, amiből rövidebb idő alatt fel lehet készülni?



2021. jan. 25. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
középszintű informatika. word, excel, ppt, access (az nehezebb mert nem tanítják órán), esetleg weblapszerkesztés. ősszel tettem le, 96% lett úgy, hogy nem vagyok valami zseni. szóbelire is fel lehet készülni könnyen
2021. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
illetve, tölts ki egy feladatsort, ott meglátod mennyire nehéz
2021. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!