Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító szakos hallgatók, ti a...

Tanító szakos hallgatók, ti a covid alatt jártatok tanítási gyakorlatra?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Levelezős vagyok. A csoportos pedagógia gyakorlaton és a csoport előtti tanításon is együtt voltunk nappalisokkal, tehát igen, volt gyakorlat (mondjuk szorgalmi időszak vége előtt kidőltek a gyakorló iskola tanárjai, szóval idő előtt befejeződött).


Egyéni gyakorlat pedig választott iskolában van. Nálunk az évfolyamon mindenkinek sikerült olyan iskolát találnia, ahol fogadták.

Természetesen minden előírást betartva. Hőmérés, fertőtlenítés, egész nap maszk az órákon is. Csak akkor nem volt rajtam maszk, amikor én tartottam az órát.

2021. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sőt, már a tavaszi egyéni tanítást is lebeszéltem :)

Órarend szerint van csoportos ped.gyak, szóval gondolom a gyakorló iskola is fogad hallgatókat.

2021. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hanyadik évben van ez az egyéni gyakorlat?
2021. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden félévben van. Először csak hospitálás, 2. félévben már tanulásirányítás napköziben, 3. félévtől pedig tanítási gyakorlat is (ebben voltam most).
2021. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Hospitálás alatt konkrétan mit kell csinálni?

Szereted amúgy ezt a szakot? Ebben fogsz dolgozni?

2021. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hospitálás az konkrétan csak a megfigyelés. Legalábbis nálunk ezt értjük rajta. Figyelünk, jegyzetelünk, tanulunk.

Én imádom. Minden percét. Feltölt. És igen, terveim vannak vele. De nekem ez már hátra arc ;)

2021. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ! Elhiszem, és biztosan szuper lehet. :)


"De nekem ez már hátra arc ;)"


Ezt mire érted? Csak nem arra, hogy nem ezt akarod majd csinálni?

2021. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most csinálok merőben mást.
2021. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!