Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire esélyes, hogy meg...

Mennyire esélyes, hogy meg lesznek hosszabbítva az iskolákra érvényes korlátozások?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 17:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Órarend kérdése csak.

A többi osztálynak a suliból tartják az online órákat meg lehet oldani hidd el.


Egy tanár alapból már kismilliószór leadta ugyanazt. :D Nem fog meglepni senkit, hogy most 2x kell esetleg.


Pont azért lesz szerintem kettéosztva mivel nem fogják még őket beoltani illetve ha lehetőség lenne sem élne vele mindenki. Ezért szerintem kisebb létszámmal lesznek az órák de szerintem vissza fognak menni.

2021. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

"k a suliból tartják az online órákat "

már miért tartanák onnan? a mi iskolánk ZÁRVA van heti 1x van nyitva 4 órát irodai ügyeletbe. a tanárok nov 11. óta a lábukat be nem tették nem is tehették,mert üres lezárt az épület. onnan aztán nem tart órát senki.

2021. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van olyan iskola NEM ALLITJA SENKI HOGY AZ OSSZES. Nalunk pl 2 tanar a sulibol tartja az orait, onnan dolgozik a laptopjarol
2021. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 de ha vissza kell menni a végzősök miatt akkor valószínű onnan fogják tartani, nem fognak hazautazni amikor hol online hol jelenlétibe lesznek órák.
2021. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon remélem, még sokáig maradnak a korlátozások.


5-ösre állok kémiából, azelőtt ilyen soha sem volt.

2021. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy budapesti nyolcosztályos gimiben tanítok matekot. Az 5-8. évfolyamosokat jelenléti oktatással és 9-12 évfolyamot online tanítjuk. Nekem van szerencsém 5., 7., 8., 11. és 12. évfolyamokon tanítani. Meg lehet oldani. Órarend szerint vannak megtartva az órák és mégis működik minden.

Van freewifi hálózat , egy tanári wifi+ az eduroam wifi. Simán bírja a hálozat. Pedig nálunk az órák nagy része meetes.


Ha bejönnének a végzősök ugyanúgy tanítanánk és a wifi se lenne annyira leterhelve.

2021. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

"Van freewifi hálózat , egy tanári wifi+ az eduroam wifi. Simán bírja a hálozat. Pedig nálunk az órák nagy része meetes."


NA KÍVÁNCSI VAGYOK NÁLUNK Mit lépnél!! Csak ennyit mondok: NINCS wifi.

Meg még annyit: fűtés sincs. Gép sincs. Hozd a sajátodat.

Na kíváncsi vagyok itt milyen online órát tartanál.

2021. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Alapítványi iskola?
2021. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 osztályos gimiben tanítok, és elég nehéz a helyzet. Jelenléti órákat tartok a 7-8. osztályokban. A wifi igen gyenge. Üres tanterem nincs. A tanáriban ordítanak a tanárok, csörög a telefonjuk, jönnek-mennek, nem tudják, hogy éppen online órát tartanék, és odajönnek zavarni... Saját mobilnetem nincs, és nem is lesz a tanári fizetésemből. Laptopja nincs az állami iskolának. A mobiltelefonomról próbálok online órát tartani, ami olyan, hogy éppen ki lehet pipálni, hogy megtartottam, de haszna nem túl sok van. Nagy kicseszés volt velünk, hat- és nyolcosztályos gimnáziumokkal, hogy a 8. évfolyamig jelenléti az oktatás. Szinte lehetetlen megoldani. Ennyit a szép magyar állami oktatásról!
2021. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!