Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud gimit ajánlani?...

Valaki tud gimit ajánlani? Sürgős!!!

Figyelt kérdés
Szerintem ma fogjuk beadni a sorrendet és kéne 1 iskola amit 3.nak tudok megjelölni. Eddig a Kölcsey volt, de arról most olvastam egy csomó rosszat. Kitűnő voltam most félévkor és tavaly év végén is az voltam. A felvételim kb 65-70 pontos lett:/

2021. jan. 26. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetem hogy miket olvastál a Kölcseyről ami ennyire elbizonytalanított? Én is megjelöltem mondjuk csak 2.helyen és az 1.-be valószínűleg felvesznek de azért érdekel. Pár rosszat olvastam én is de egyik se volt számomra olyan nagyon elrettentő szerintem mondjuk valamelyik tagozatról több rosszat olvastam. Melyik tagozatra akartál jeletkezni?
2021. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az angol olasz tagozatot jelöltük be végül azt hiszem (0005 kód). Azt olvastam, hogy csak a magyar francia kéttannyelvűt oktatják jól, a többi tagozat rossz. És hogy a tanárok szörnyűek kivéve 2-3. Nekem ez már elég ok ahhoz, hogy ne írjam be:/ de apám beírta, pedig én a Színyeit szerettem volna sajnos.
2021. jan. 29. 21:07
 13/14 bbmarta ***** válasza:
100%
Soha nem fogom megérteni, hogy miért döntik ezt el egyes szülők a gyerekeik helyett! A gyereknek kell odajárni, neki kell ott teljesíteni,ha ő választ, szívesebben teljesíti a követelményeket. Ha eleve utál odamenni, annak nem lesz jó vége! De drukkolok, hogy kellemesen csalódj a suliban és találd meg ott a helyed!
2021. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen én sem értem. Nagyon izgulok. Köszönöm:)
2021. jan. 30. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!