Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átsorolhatnak akkor ha...?

Átsorolhatnak akkor ha...?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk az egyik félévben az elvárt átlag alatt teljesítek, viszont a màsik félév “kiegészíti” kreditben és átlagban is a rosszul sikerültet?
2021. jan. 27. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettő félév meghatározott átlaga és a 36 kredit együttes teljesítése szükséges.
2021. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát azt mondod, hogy 2 félév alatt meg van a 36 kredit, de az átlagod még így is az elvárt alatt van?


Ez azt jelenti, hogy átraknak fizetősre...

2021. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy pl. Egyik félévben 2,7-es átlagot tudok csak produkálni 18 kredittel, viszont a második félévben 26 kreditet és 4-és átlagot. Ilyenkor összeadódik, vagy az egy rosszul sikerült félév miatt át tesznek?
2021. jan. 27. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
NEm tesznek át, ha két félév alatt hozod a 36 teljesített kreditet és a meghatározott átlagot. Csak megjegyezném, hogy azért nem lenne baj, ha félévente 30 kreditek teljesítenél, hogy ne legyen csúszás.
2021. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, csak ez a félév sajnos nem sikerült... van egy 5 hónapos babám, és nem minden úgy jött ki, ahogy szerettem volna. Persze ez nem mentség, csak szerettem volna tudni, hogy mennyire fenyeget a dolog :/
2021. jan. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!